Potisk triček a reklamního textilu

Trička a i jiný textil potiskneme několika způsoby. Ve výrobě máme špičkové zázemí pro osvit s nejmodernějšími stroji od mezinárodně uznávaného výrobce. Tisk provádíme na ručních strojích s maximem 8 barev a 16 barevným automatickým karuselem od předního výrobce automatických strojů pro sítotisk.

více...

Navíc doplněným automatickou žehličkou, kdy je možné každé triko/potisk přežehlit pro další zlepšení výsledného tisku, nebo pro použití aplikace speciální sítotiskové folie. Zkušenosti, perfektní zázemí a skladové zásoby několika barev nám zaručuje dodání kvalitních služeb s denní kapacitou až 5000 tisků za den.

Potisk ekologickou
vodouředitelnou barvou

Říkáme tomu nesepratelný sítotisk, protože máme zkušenosti, že vydrží více než tričko samotné. Barva je ekologická a má certifikát Eco-friendly. Jsme první v České republice, kteří přešli s neekologického a nekvalitního Plastizolu na Vodouředitelné barvy.

více...

„Vodovek“ máme více typů:

– tisk na pracovní oblečení s vlastností vysoké odolnosti proti otěru nebo praní.

– tvorbu tiskových separací barevných obrázků nebo CMYK, kde je nutné tisknout jemné přechody

– tisk na textil, který je náchylný k vysoké teplotě, kde je nutné vyjmout klasickou tepelnou fixaci

– tisk na tmavý textil, s dokonale krycím výsledkem a přitom minimální vrstvy barvy.

– tisk na světlý textil, s vlastností vysoké prodyšnosti, který je například příjemný u velkoplošných tisků.

Tisk vodovkama provádíme na 100% Bavlnu, 100% Polyester a jejich směsi a nebo klasických textilních příměsí, jako elastan, rayon apod.

Reaktivní potisk Discharge
„vyžírkou“

Využíváme u barevného a tmavého textilu, kde si klient žádá prodyšnost potisku. Jedná se o vyžrání původní barvy a nahrazení barvou novou, která se určí ze vzorníku Pantone C a po té namíchá. Výhoda tohoto potisku je stejná prodyšnost jako u textilu …
více...

samotného, použití je vhodné například pro velké a plné potisky, protože jde jen pouze o nově obarveného vlákna. Dost často používáme pro tvorbu merche pro kapely nebo pro Eshopy. Jedná se o vrcholný um sítotiskové technologie na textil. Je třeba počítat, že s reaktivní barvou je mnohem těžší tisknout a je pravděpodobné, že po prvním vyprání potisk o 25% zbledne, z důvodu vyplavení přebytečné barvy z vlákna. Také je nutné dodržet složení textilu na 100% bavlnu nebo alespoň 80% bavlny a 20% polyesteru. I tak vždy doporučujeme zkoušky textilu, protože výrobci textilu uvádí na štítku nepravdivé složení.

Potisk ředidlovou barvou

Tisk ředidlovou barvou se využívá u materiálů, které svým složením nedovoluje použití výše napsaných barev. Jedná se o potisk bund, speciálních látek, pláštěnky apod. Vždy před tiskem je nutné vyzkoušet odolnost a držení barvy na konkrétním materiálu.